Excel sadece bir program değildir.


Excel analitik iş hayatında sihirli bir dünyadır.Kurumsal Excel Eğitimi nedir?


İşletmeler ve ilgili tüm kuruluşlar işlerini yaparken çeşitli uygulamalara, çözümlere, analiz yöntemlerine ve benzer yapılara ihtiyaç duyarlar.

Excel bu ihtiyaçlara çok yönlü, etkin, pratik bir şekilde cevap verebilen çok güçlü bir programdır.


Kurumsal Excel Eğitiminden bahsedilebilmesi için, bu eğitim öncelikle zaman kazandıran, iş gücü maliyetini azaltan etkin yöntemleri sunması, fark yaratır olması, bu eğitimi alacak değerli katılımcıların öne çıkmalarına faydalı olması, kurumun günlük işlerinde yeni yapılar kurmalarını sağlaması ve teşvik etmesi gereklidir.


Bunların hepsinin ötesinde Excel‘in derin sihirli dünyasında analitik düşünmeyi ve Excel’in kullanıcılara nasıl bir çözüm seçenekleri sunduğunun aktarılması gerekir. Aksi takdirde bu kurumsal bir eğitim değil programın kullanım kılavuzunu seslendiren standart bir eğitim gibi değerlendirilebilir.


Bir eğitmenin Kurumsal Excel Eğitimi sunabilmesi için sadece iyi bir Excel kullanıcısı olması yeterli değildir. İş hayatını çok yönlü olarak iyi bilmeli, yetişkinlerin ve her düzeydeki profesyonellerin eğitim şekline, beklentilerine ve yapılarına çok hakim olmalıdır.


Kurumsal Eğitim sonrası değerli katılımcıların, mutlu, keyifli, yeni bilgilerin, yöntemlerin ve ilk defa denenen bazı uygulamaların verdiği heyecan ile eğitim için harcanan saat ve günlerin değerinin verildiğini düşünerek eğitim salonundan ayrılmış olmaları bu eğitimlerin amaçları arasındadır.


Kurumsalexcel.com’un farkı nedir?


İŞ HAYATININ İÇİDEN OLMALI

Aktarılan eğitim iş hayatının çizgilerini düşünce ve çalışma yapısını karşılamalıdır.

30 yıllık kurumsal deneyimi olan profesyonel bir eğitmen olarak, bunu çok yönlü olarak sunuyorum. İş hayatının içinde olan Excel kullanım şekillerini detaylıca paylaşıyorum.

FARKLI VE ETKİN OLMALI

Sıradan içeriklerle vakit kaybetmeden, işe yarayan güçlü özellikler aktarılmalıdır.

Bir çok farklı Excel içeriğim, binlerce saatlik eğitim performansım, çalıştığım onlarca kurumsal referanslarım ve tarafıma ait özel, orijinal içeriklerimle eğitimin tamamında farklı ve özel bir tarz ile sunumumu gerçekleştiriyorum.

TEORİK DEĞİL PRATİK
İş hayatının oyun kuralları teorik bilgilerin ötesinde, Excel’in kullanım şekli de böyle öğretilmeli.

Eğitimlerimde, işe yarayacak iş hayatında fark yaratmanızı ve kendinizi gösterebileceğiniz değerli bilgileri paylaşıyorum. Bir çok kuruma Kurumsal Excel Danışmanlığı hizmeti sunuyorum. İş hayatının kurallarını iyi biliyorum.

GERÇEK OLMALI, DENE VE GÖR

Eğitimin zaman – ücret – fayda değerlendirilmesi anlık ve eğitim esnasında anlaşılmalı.

Eğitim yöntemlerimde öğretilenin bilgilerin ve becerlerin hemen günlük hayata dahil edilmesi için gerekli yönlendirmeleri yapıyor ve bilgiye ulaşma pratiklerinin yöntemlerini paylaşıyorum.