Eğitmenden…
Kurumsal Excel Eğitimi farklı olmalıdır. Kurumlar için zaman ve maliyet çok önemlidir. O zaman bu eğitimde size kazandıran yöntemler öğretilmelidir.”

“Aynı şirketten birden fazla katılımcı olması sonucu bu gruba anlatılan her Excel Eğitimi kurumsal eğitim değildir. Kurumsal Excel Eğitimi iş hayatının pratik düşünme sistemini, bakış açılarını, iş bitirme yöntemlerini ve analiz gücünü kullanma becerisini kapsamalıdır.”

Kurumsal Excel Eğitimlerimin amacı;

“En temel düzeyden, ileri düzeye kadar tüm katılımcılarımızın daha etkin çözüm ve uygulamalar ile işlerini kolaylaştırıp, fark yaratıp, iş hayatında öne çıkmalarına yardımcı olmaktır.”

“Standartlar dışında alışıla gelmiş Excel içeriklerinden daha farklı, daha uzman, daha keyifli bir şekilde Excel‘in gücünü, özelliklerini ve günlük hayatımızın içinde enteresan, farklı kullanım şekillerini sizlere göstermek ve uygulatmaktır.”

“Çalışmalarınızda, raporlamalarınızda uygulayabileceğiniz etkili, pratik ve dikkat çeken yöntemler, günlük iş hayatınızda, farkınızı göstermenize yardımcı olacaktır.”


Eğitmen – Danışman

Ulaş Çardak