Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

 

Eğitmenimiz...

 

 

 

 

Ulaş Çardak Eğitmen Danışman

 

Ulaş Çardak

Eğitmen & Danışman & Konuşmacı

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Lisans eğitiminin ardından yine Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.

1994 yılından itibaren iş hayatında olan 1977 doğumlu ve 3 çocuk babası Ulaş, hizmet sektörü ile başlayan çalışma hayatına 1997 yılından itibaren sigorta-finans sektörüne geçerek devam etti. Cine5 - Halk Sigorta T.A.Ş - American Life Hayat A.Ş - Yapı Kredi Sigorta A.Ş. - Fortis Emeklilik ve Hayat A.Ş’de görev aldı. Bu süreç içerisinde Müşteri Hizmetleri, Pazarlama, Stratejik Pazarlama, Satış, Teknik Sigortacılık, Çoklu İletişim Kanalları Yönetimi, Raporlama Yönetimi bölümlerinde sorumlu olarak çalıştı.

2007 yılında kendi e-ticaret sitesi ve ekibini kurarak niş bir piyasada iki yılı aşkın bir sürede faaliyet gösterdi. Daha sonra 2008 yılında gelişmelerle birlikte bir Marketing firmasında Bilgi İşlem ve Operasyon Müdürlüğü görevlerini yerine getirdi. 2010 yılında kozmetik sektöründe lider bir firmanın yeni kurulan Network Marketing şirketinin kuruluşu ve sistemin yapılandırılması görevini Genel Müdür Yrd. ve Danışman ünvanları ile sonuçlandırdı.

Bugün aktif olarak Eğitmenliğe devam ediyor ayrıca yeni nesil E-Ticaret alt yapısı hazırlayan ve uygulayan  firmalara da danışmanlık yapıyor.

Bir çok eğitim kurumunda proje bazlı, bağımsız olarak Bireysel ve KurumsalMS Office, İleri MS Office, E-Ticaret, Girişimcilik, Kariyer, İnternet, İnteraktif Pazarlama, Visio, Project v.b gibi eğitimleri vermektedir.

Bireysel olarak da şirketlere E-Ticaret Danışmanlığı başta olmak üzere, kurumsallaşma, yönetim ve bilgi işlem danışmanlığı yapmaktadır. Bu çalışmalar ile birlikte kendi kurduğu ve yapılandırdığı web sitelerinin yönetimini de eş zamanlı olarak sürdürmektedir.