Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

Kurumsal Excel Danışmanlığı

 

Farkı yaratmak için farklı bir danışmanlık hizmeti almalısınız...

 

 

Morpenguen Danışmanlık olarak bu özel hizmetimizin amacı;

 

Standartlar dışında Kurumsal Excel çalışma şeklinizi kurgulamak ve başarılı süreçler ile maliyetleri ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktır.

 

 

 

teklif isteyin...

 

 

 

Kurumsal Excel Danışmanlığı

İşletmeler ve ilgili tüm kuruluşlar için ihtiyaç duyulan uygulama modelleri ile ilgili Excel Yapılandırma Çalışmaları Hizmetimizi yerinde ve işe uygun şekilde sunmaktayız.

Yıllardır eğitimlerde ve proje çalışmalarında görmüş olduğumuz Excel Danışmanlığı gerektiren konulardaki soru ve cevaplar böyle bir ihtiyacın karşılanması konusunda bize yol göstermiştir.

Firmalar çok önemli analiz, rapor ve iş süreçlerini oluştururken Excel özelliklerini ve zengin alternatiflerini yeterince kullanmadan hem zaman kaybı yaşamakta hem de maliyetlerini arttırmaktadırlar.

Morpenguen Danışmanlık Kurumsal Excel Danışmanlığı Hizmetini talep ederek; şirketiniz için en pratik ve kaliteli Excel çözümlerine sahip olabilir, süreçleri ve maliyetleri daha uygun şekile getirebilirsiniz. Ayrıca danışmanlık sunmuş olduğumuz firmaların personelinin Excel Eğitimlerini de yerinde sunarak verimli ve faydalı bir çalışma yapmaktayız.

Excel süreçlerini kısaltmak ve farklı bir çalışma şekline geçmek istiyorsanız bize ulaşarak, randevu bırakabilirsiniz. Yerinizde yapacağımız inceleme ve analiz sonucunda size ilgili teklifimizi sunuyoruz. Uygun bulunması durumunda önceden belirlenen süreçlerde tüm Excel faaliyetlerinizi bir düzen ve kurgu içinde profesyonel ekibimizle yerine getiriyoruz.

Kurumsal Excel Danışmanlığı Hizmetimizi öğrenmek, tanımak ve bu hizmeti almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Tüm Excel çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Morpenguen Danışmanlık Kurumsal Excel Takımı