Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

Morpenguen Eğitim ve Danışmanlık

İleri MS Office

 

Morpenguen Danışmanlık olarak Bilgisayar ve Office Eğitimlerinizin amacı;

 

En temel düzeyden, ileri düzeye kadar tüm katılımcılarımızın daha etkin çözüm ve uygulamalar ile işlerini kolaylaştırıp, fark yaratıp, iş hayatında öne çıkmalarına yardımcı olmaktır.

 

 

 

 

teklif isteyin...

Amaç:

Bu eğitimin amacı; mevcut MS Office kullananlar için daha etkin çözüm ve uygulamalar ile işlerini kolaylaştırıp, fark yaratıp iş hayatında öne çıkmalarına yardımcı olmaktır.

Bu eğitime kimler katılmalıdır:

Zamanını ve iş süreçlerini etkin şekilde kullanmak isteyen, iş hayatında önemli çözümlemeleri etkin MS Office kullanımı ile gerçekleştirmek isteyen herkes katılmalıdır.

Eğitim için gerekli ön bilgiler:

Temel Bilgisayar kullanımı bilgisine sahip olunması gerekir.

Süre :   

4 Gün (24 Saat)

 

İleri MS Office Eğitimi İçeriği:

2.1 İleri Excel (12 Saat)

Fonksiyonlar, Formüller, Veri Uygulamaları, Grafikler, Özet Tablolar, Güvenlik ve Makrolara Giriş gibi özellikli Excel konuları kapsamaktadır.

2.2 İleri Word (4 Saat)

İleri Word Uygulamaları, Anahat Görünümü, Yapı Taşları, Düzenleme, Adres Mektup Birleştirme, Veri Güvenliği gibi özellikli konuları kapsamaktadır.

2.3 Power Point (5 Saat)

Anahatlarla Çalışmak, Slayt Metinleri İle Çalışmak, Slaytlara Resim, Görsel Öğe, Grafik, Tablo ve Diğer Eklentileri Eklemek, Sunumlarda Gezinebilirlik Özelliği Sağlamak, Efektlerle Çalışmak, Slaytlara Sesli Öğeler Eklemek ve Zamanlama Ayarları Yapmak, Sunuları Yazdırmak, Power Point ile Profesyonel Sunumlar  Hazırlama konularını kapsamaktadır.

2.4 Publisher (3 Saat)

Masaüstü Yayıncılık Öğelerini Tasarlama ve Kullanma, Yayınlara Yazılar Eklemek ve Gerekli Düzenlemeleri Yapmak, Sayfa Tasarımı Yapmak, Grafik  ve Tabloları Kullanmak, Web Sayfası Tasarlamak, Kartvizit, Takvim, El Bülteni v.b. gibi Birçok Farklı Nesneyi Tasarlamak Oluşturmak, Bir Yayını, Bir Tasarımı Yazdırmak konularını kapsamaktadır.